Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava Netolice 09

26. 9. 2009

Klubová výstava Netolice 09

 

V letošním roce jsme se již potřetí zúčastnili Klubové výstavy Českého horského psa. Výstava má název Netolice 09, konala se však nakonec z organizačních důvodů asi 15 km od Netolic v autokempu Žichovec nedaleko Skuhrovic nad Blanicí.                

Počasí, i když mírně chladnější, nám opět přálo. Co nám však nepřálo bylo hárání naší Sigi, která musela být celou výstavu schována na chatě nejen před zrakem lidí, ale hlavně před čenichy psího stvoření.

Z tohoto důvodu se vlastní výstavy zůčastnil jen Cyrilek a to poprvé v nejsilnější konkurenci, ve třídě Otevřené.

I když jsme dostali pro někoho nešťastné číslo 13, nám naopak přineslo štěstí a Cyrda byl nakonec ohodnocen známkou Výborná a skončil ve své třídě na třetím místě, což považujeme za velký úspěch.

Na výstavu se přijela ukázat i Aki z Hostýnského trailu, což je jedna ze slečen, která se narodila v únoru Sigince. Roste z ní krásná čiperka.

Obrazek

Fotografie z výstavy jsou v připojené fotogalerii. Mnoho dalších fotek, které fotili přátelé z Klubu ČHP je možno shlédnout na adrese http://choracek.rajce.idnes.cz/netolice 09/ nebo http://zufrik.rajce.idnes.cz/2009_09_19 - Klubova_vystava_CHP/

 

Náhledy fotografií ze složky Klubová výstava Netolice 09