Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...Ahoooj:-)

(Dáša Doležalová, 8. 9. 2008 11:12)

Ahojky Evo a Zdeňku, konečně jsem na vás dostala od Romany D.spojení, ptž. jsem ceduličku s údaji samo.:-(domů nedovezla. Máte povedené stránky, chválím chválím, chválím...Přeji vám oběma hodně radostí s vašimi chlupáči a doufám, že zase brzy navi:-)Hezký den Dáša www.sweb.cz/charme/chs

Křivoklát

(Mirka, 5. 9. 2008 7:47)

Ahojte, tak jsem zařadila Křivoklát do kalendáře hned mezi úklid pastviny po sezóně, údržbu pazněhtů ovcí a dělání dřeva :o) Sondovala jsem na Jakubské hůrce informace o závodění obecně, protože jsem z těch zkratek na mushingu nebyla vůbec moudrá, a taky jsem se rovnou optala na výstroj a další drobnosti ohledně zátěže a výcviku. Tak se mi teď trochu "rozjasnilo". Doufám, že mi to vyjde, a že se na Křivoklátě potkám nejen s vašimi a Svobodovic Čechohoráčky :o)a hlavně že se odreaguji od práce a trochu si s Anawi zablbnem.
Jo a na té výstavě v Olomouci jsme se měli tu čest potkat, byla jsem tam s Anáwkou, vybavila jsem si na vás a pejsky až když jsem viděla fotky.Ahoj Mirka a spol.

Super kriterium

(Romana, 25. 8. 2008 10:27)

Ahoj Evo a Zdenku,tak konečně jsem se jukla a přečetla Vaše web.Nejvíc mě pobavil článek-"super kriterium".Moc dobrý.Musím se přiznat,že jsem se fakt nasmála - ono ani jinak nešlo.A když jsem si to představila - tak ještě teď při psaní si musím utírat slzy od smíchu.Máte to fakt super.Přidám si Vaše webovky k mým oblíbeným.O ten zážitek při čtení se musejí pobavit i ostatní.Jinak doufám,že jste se vrátili ze Spálka v pohodě.Pa Romana a smečka

super kriterium

(mirka, 30. 7. 2008 18:50)

To jsem si početla, jako bych tam stála a kochala se panoramaty, koutkem oka hledíce na tu atrakci. Sníh jsme ještě nezkoušeli, ale až zkusíme, tak zřejmě s nemalou parádou. Ačkoli nepředpokládám, že by si u Černé Vody dali dostaveníčko záchranáři :o)

Pěkné podruhé !!!

(Mirka, 23. 7. 2008 8:37)

Ahoj,tak jsem "přeběhla" ze svých stánek na Vaše. A připojuji se k chvále níže uvedené. Máte výborně přehledné menu, zvolili jste sympatický design a hlavně, máte krásné pejsky :o)

Pěkné!!!!!

(Jarda a Blanka, 22. 7. 2008 19:55)

Oceňujeme práci na těchto stránkách. Opravdu moc pěkné. Včetně pejsků i jejich páníčků!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5