Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE:)Snííííííííííííííííííííííh

(Zdeněk a Eva, 2. 2. 2009 8:18)

Ahoj Mirko, ten sníh Ti závidíme. Po oblevě, která byla minulých 14dní sice něco napadlo v sobotu, ale není to ani 5cm, takže se na běžky nedá. Budeme čekat zda připadne. Zase hlásí oblevu, tak to moc růžově nevidím. V pátek byla Eva s mým synem v Dlouhém Mostě za Gastonem krýt Siginku, takže jestli se zadaří, budeme mít štěňátka. Užívejte si sněhu i za nás. PA MY

Sníííííííííííííííííííííííííííííííííh

(Mirka, 1. 2. 2009 22:51)

Ahojte...určitě ho máte taky :-)Řádíme v něm celý víkend, ještě se nám to nezprotivil, dokonce ani to odhrnování...a už zase sype. Dnes jsme dali běžky, naštěstí jsme nehodily žádné drž..:-)mám co dělat abych to ustála a dnes Anýza zabírala jak divá :-)A aby toho nebylo málo,vyrazili jsme do sněhové nadílky i s koníky ..bájo. Přejem příjemné sněhové radovánky :-). Mirka a spol.

Ančí, Žufrik a Busty

(Re: Praha zdraví Hanou, 26. 1. 2009 13:49)

No já si myslím, že Busty to zlaťákovi ještě ukáže, jak se to má dělat :)
Děkujem za gratulku

RE: Praha zdraví Hanou

(Zdeněk a Eva, 26. 1. 2009 10:11)

Díky za pozdrav. Ony nám ty běžky loni taky nějak nešly. Viz článek Kritérim... v rubrice "Sport a další akce". Čmuchalové byli moc mladí a my nezkušení. Letos je to už jiná káva, jenže momentálně nám tady roztál sníh, takže nám zbývá zase jen kolo. Ale toho marastu.... Snad ještě napadne. Blahopřejeme Žufrikovi k res.CACu.

Praha zdraví Hanou

(Ančí, Žufrik a Busty, 25. 1. 2009 19:53)

Tak my jsme běžky ještě nezkoušeli, za to nám to jde na skibobech. Panička může aspoň sedět :) Líp to ovšem jde zlatému retrívrovi, zapnutém na pracovní režim malamut. Čechohoráček Busty by se radši zatím jen vozil, hérečka jedna :)
Opatrujte se, mějte se, trénujte!

RE,RE,RE,RE,RE: Hostyn / Hostynske vrchy

(Zdeněk J., 24. 1. 2009 22:51)

No snad to půjde. Abych se přiznal, tak se strany od Vsetínska to moc neznám. Nejhorší bude dostat se na hřeben. Pak už to půjde určitě.

RE,RE,RE,RE: Hostyn/Hostynske vrchy

(Radek Kotesovec, 24. 1. 2009 21:04)

zkušený fakt ne... spíš ztřeštěný...
A trochu doufám, že půjde jezdit směrem na Hostýn s károu-saněma, se šestkou už se těch pár kiláků už ujet docela dá...

RE,RE,RE: Hostyn/Hostynske vrchy

(Zdeněk a Eva, 24. 1. 2009 20:33)

No to jsme rádi, že naše řady na Moravě rozšíří zkušený chovatel ČHP. I když to není úplné sousedství, není to zase tak daleko, aby se občas nedal uskutečnit nějaký ten pokec s ochutnávkou valašské nebo co. S tím spřežením to tak horké nebude, protože máme jen dva čmuchaly. Možná běžky, pokud to ale zvládnou pánečci. Čau MY

RE: Hostyn/Hostynske vrchy

(Radek Kotesovec, 24. 1. 2009 7:43)

Tak tak, ale koukám, že asi na úplně opačný kus - na samotu "v obci" Jarcová - u ValMezu... Takže příští zimu na sebe možná udělají "kuk ze zatáčky" dvě protijedoucí čhp spřežení :)

RE: Hostyn/Hostynske vrchy

(Zdeněk J., 23. 1. 2009 17:54)

Ahoj Radku,
ano je to tak, Hostýn má opravdu společné s Hostýnskými vrchy. Je to hora asi osmá nejvyšší v pohoří Hostýnských vrchů s výškou 735mnm. Na jejím vrcholu je jedno znejnavštěvovanějších poutních míst na Moravě, mariánská bazilika viz úvodní strana našich webovek. Chápu to tak, že se budeš stěhovat do našeho okolí? Zdar Zdeněk

Hostyn/Hostynske vrchy?

(Radek Kotesovec, 21. 1. 2009 7:34)

Ahojte,
dotaz - ma Hostyn neco spolecneho s Hostynskymi vrchy? Jestli jo, tak se tam zanedlouho rozroste pocet cechohoraku na m2 ;)

Zdravim (zatim) z Plas,
Radek

fotky

(Mirka, 14. 1. 2009 19:52)

Jo a fotky jsou super....hlavně Sigi to s brýlkama velmi sluší. Nesmím to ukazovat Andulce, jinak je bude chtít taky :o)

I nám to jede :o)

(Mirka, 14. 1. 2009 19:45)

Ahojte,díky za info o zážitcích s vašimi čmuchali:o) I my jsem se odhodlali a vyrazili do kopců, tentokrát na běžky...uf :-) Moc jistá na běžkách nejsem, ale přeci to Andule nezkazím. První výlet dopadl dobře, dokonce jsme se polepšili v tom zatáčení, nebylo zbytí, byl tam hrozný provoz - krásný den, no. Dokonce si Andulu půjčil i tata a ona táhla. Z kopca jsme to vzali jen mírného a poslední dva prudké km jsem ji radši odpojila, sotva jsem to dolů uplužila :o)Ale super. A se dvěma to musí být rachot. Ty saně Vám závidím, pro dva je to aspoň zkusitelné, s jedním to nejde...ale mám motivačku na dalšího ČHP čmuchala. Zdravím a přeju dobrý sníh.

RE: pozdrav

(Zdeněk a Eva, 12. 1. 2009 10:32)

Ahoj Romi, díky za přání. Máme se dobře a dobře nám tak. Čmuchalové zdraví(ťuk,ťuk,ťuk) a my se taky snažíme. Teď se nám ozimilo a to naši mazlíci milují. Takže zkoušíme sáně a běžky. V neděli cvičák, aby nezakrněli. Více emailem. Čauki MY.

pozdrav

(Romana, 8. 1. 2009 21:48)

Ahojte,jak se máte?Dlouho jsem od Vás nic nedostala.Dodatečně přeji vše nejlepší do Nového roku,ať Vám vše vychází co nejlépe a psíci ať jsou stále zdraví a v pohodě,stejně jako Vy.PA

To teda hledím

(Mirka, 7. 1. 2009 22:43)

Díky za báječné foto vašeho spřežení.....supéééééééééér. Držím palce ať nejen v novém roce vždy zatočíte tam kam potřebujete :D

první snížek

(Mirka ze Suťovy Farmy, 25. 12. 2008 19:44)

Ahoj,díky za přáníčka, my též přejem ještě jednou vše dobré a krásný nový rok.Včera jsme ještě stihly s Andulkou kolo....fajné blátivé cestý :o).Ale dnes už tu máme snížek, na běžky to ještě samozřejmě nejni....asi vyrazíme na tůru, na kolo se mi už nechce...jsu posera, nechci skončit na čuni :o)
Zdravíme a sněhu zdar.

Poděkování a přání

(František Burda, 25. 12. 2008 11:18)

Ahoj Evo a Zdeňku, děkuji za nádherné videopřání. I já Vám a celé Vaší smečce přeji příjemně a ve zdraví prožitý příští rok. A protože Novým rokem vše nové nezačíná a nekončí, tak i … bujaré Vánoce a klidného Silvestra, a vše dobré ve starém roce. Opatrujte se. Franta Burda

RE: Pozdravení vskutku vánoční

(Zdeněk J., 25. 12. 2008 10:11)

Nazdárek, tak jsem se opět protlačil na chvíli k PC.
Děkujeme za přání i PF-ku. Sníh zatím nikde, i když dnes lehce poletuje. Jezdíme pořád na kole. Dnes to byl takový lepší adrenalin. Včera totiž pršelo a nad ránem přimrzlo, takže dost dobrý...Šel jsem lehce na čenich, protože jsem se nemohl dostat ze zmrzlých vyjetých kolejí. Naštěstí jsem Cyrdu před tím stačil dostatečně ubrzdit. Všechno nejnejnej všem obyvatelům Suťovy farmy.

Pozdravení vskutku vánoční :o)

(Mirka, 24. 12. 2008 0:36)

Ahojte, díky za vzkazík a za krásné PFko. Včera jsem taky konečně rozesílala těžce vytvořenou novoročenku. Byla kapánek větší :o) tak doufám, že se k vám protlačila. Přejeme krásné svátky a do nového roku hooooooodně zdraví, štěstí a vitality nejen pro Vás paníčky, ale i pro krakeny a hafany....no a k tomu už pak jen stačí dodat zachumelenou zimu a nepříliš horké léto a čechohoráčci a jejích lidičkové budou spokojeni :o)