Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: pozdrav

(Zdeněk a Eva, 12. 1. 2009 10:32)

Ahoj Romi, díky za přání. Máme se dobře a dobře nám tak. Čmuchalové zdraví(ťuk,ťuk,ťuk) a my se taky snažíme. Teď se nám ozimilo a to naši mazlíci milují. Takže zkoušíme sáně a běžky. V neděli cvičák, aby nezakrněli. Více emailem. Čauki MY.

pozdrav

(Romana, 8. 1. 2009 21:48)

Ahojte,jak se máte?Dlouho jsem od Vás nic nedostala.Dodatečně přeji vše nejlepší do Nového roku,ať Vám vše vychází co nejlépe a psíci ať jsou stále zdraví a v pohodě,stejně jako Vy.PA

To teda hledím

(Mirka, 7. 1. 2009 22:43)

Díky za báječné foto vašeho spřežení.....supéééééééééér. Držím palce ať nejen v novém roce vždy zatočíte tam kam potřebujete :D

první snížek

(Mirka ze Suťovy Farmy, 25. 12. 2008 19:44)

Ahoj,díky za přáníčka, my též přejem ještě jednou vše dobré a krásný nový rok.Včera jsme ještě stihly s Andulkou kolo....fajné blátivé cestý :o).Ale dnes už tu máme snížek, na běžky to ještě samozřejmě nejni....asi vyrazíme na tůru, na kolo se mi už nechce...jsu posera, nechci skončit na čuni :o)
Zdravíme a sněhu zdar.

Poděkování a přání

(František Burda, 25. 12. 2008 11:18)

Ahoj Evo a Zdeňku, děkuji za nádherné videopřání. I já Vám a celé Vaší smečce přeji příjemně a ve zdraví prožitý příští rok. A protože Novým rokem vše nové nezačíná a nekončí, tak i … bujaré Vánoce a klidného Silvestra, a vše dobré ve starém roce. Opatrujte se. Franta Burda

RE: Pozdravení vskutku vánoční

(Zdeněk J., 25. 12. 2008 10:11)

Nazdárek, tak jsem se opět protlačil na chvíli k PC.
Děkujeme za přání i PF-ku. Sníh zatím nikde, i když dnes lehce poletuje. Jezdíme pořád na kole. Dnes to byl takový lepší adrenalin. Včera totiž pršelo a nad ránem přimrzlo, takže dost dobrý...Šel jsem lehce na čenich, protože jsem se nemohl dostat ze zmrzlých vyjetých kolejí. Naštěstí jsem Cyrdu před tím stačil dostatečně ubrzdit. Všechno nejnejnej všem obyvatelům Suťovy farmy.

Pozdravení vskutku vánoční :o)

(Mirka, 24. 12. 2008 0:36)

Ahojte, díky za vzkazík a za krásné PFko. Včera jsem taky konečně rozesílala těžce vytvořenou novoročenku. Byla kapánek větší :o) tak doufám, že se k vám protlačila. Přejeme krásné svátky a do nového roku hooooooodně zdraví, štěstí a vitality nejen pro Vás paníčky, ale i pro krakeny a hafany....no a k tomu už pak jen stačí dodat zachumelenou zimu a nepříliš horké léto a čechohoráčci a jejích lidičkové budou spokojeni :o)

Pozdravení

(Mirka, 9. 12. 2008 20:12)

Ahojte, Sutova Farma zdraví Hostýnský trail :o) My už netrpělivě vyhlížíme sníh, tedy náš tým (Andulka a já), ale kdyby nebylo psa, tak se na sníh teda netěším....sněhotěšitelem jsem se stala až s pořízením Andulky.Zatím užíváme běhu a kola...ale lehce,je moc jiné práce a koníci potřebují taky ven, takže trénujeme jen rekreačně. A co u Vás...už chumelíte? Doufám, že zdravíčko slouží celému týmu. Přeju hezký zbytek roku, pěkné svátky a hurá do nového roku :o)

Zatáčení :o)

(Mirka, 14. 10. 2008 15:03)

Dík za cenné rady. Ještě, že to moc neumíme, neboť jsem používalé své vymyšlené povely, které jsou samozřejmě jiné. Nějak mě nenapadlo se zeptat, co používají ostatní.Takže osvícení příšlo až nyní :o)Zkusíme se to znovu učit. O to veselejší bude závod na Křivoklátě, něco jaké neřízená střela "země - země...bláto:o) Zdravím smečku!

Závody :o)

(Mirka, 13. 10. 2008 14:20)

Ahoj Zdeňku a Evo,na závody se zatím ještě stále chystám :o), byť se nám do cesty kladou různé překážky...Zrovinka jsem přemýšla,jak s přihláškou a propozicema,když v tom se objevil vzkazík od Vás. Takže mkrnu na stánky, prostuduju propozice a přihlásím se. Ale jsme totálně z formy,nedařilo se nám trénovat ani rekreačně,navíc teď Anduli týden léčí zranění.Už však nekulhá, takže to bylo zřejmě jen povrchové (natrhlá kůže na koleni).Ještě jsou dva týdny čas, tak snad se vylepšíme. Momentálně je to tak, že dva kiláky táhne pes, dva já a pak táhnou nás obě :o))Ale pravda je, že o umístění nejde, jde o sradnu a přiučení se..Jo a taky pořád neumíme zatáčet, jak jste to trénovali? Asi jsem poleno :o) Zdravíme smečku.

RE: Čůsec,...

(Zdeněk J., 8. 10. 2008 8:36)

Díky za pochvalu. Navštívili jsme taky Váš webík. Super a klobouk dolů!!

Čůsec, čechohoráci

(Ančí, Žufrik a Bustík/www.zufrikteam.cz, 7. 10. 2008 17:58)

brouzdám, broudzám po internetu, čechohoráčků je málo a ještě méně je jejich páníčků, kteří by jim udělali webíček... sláááva, nějací existují!
Pěkný přehledný webík, přeji hodně radosti s vašima miláčkama!

RE: ...Ahoooj:- )

(Zdeněk J., 11. 9. 2008 11:43)

Ahoj Dášo, jsem rád, že se Ti naše stránky líbí, i když jsou teprve v prvopočátcích a stále se na nich pracuje.

RE: Smutná zpráva

(Zdeněk a Eva, 11. 9. 2008 11:35)

Ahoj Romi, to je pro nás opravdu smutná zpráva, že už je Honzíček v psím nebíčku. Byl to správný čmuchal a je ho moc velká škoda.

RE: Zdravím Vás

(Zdeněk J., 11. 9. 2008 11:28)

Ahoj Hano z Ratiboře, jsme strašně rádi, že je někdo další v našem okolí, který má ČHP. Zkuste zavolat na některé z telefonních čísel uvedených v kontaktech. Mohli bychom se domluvit na nějaké společné vycházce po těch našich velehorách. Pokud jedete na klubovku, tak můžeme hodit řeč i tam. Zdraví Z.

Smutná zpráva

(Romana, 9. 9. 2008 22:53)

Ahoj Zdenku a Evo,tak Honzíček už bohužel není.Zemřel 5.9.na webovkách mám vzpomínky a chci dodat průřez jeho úspěchy a jeho životní etapy.Ale zatím nemám sílu se moc rozepisovat.

Zdravim Vás

(Hana z Ratiboře, 8. 9. 2008 11:32)

Tak si brouzdám po internetu a najednou jsem narazila na Vaše estranky.Velice mě potěšilo,že v těchto končinách ČR nejsme sami s ČHP.Bydlíme v Ratiboři a méme rok a půl starou fenku Sáru.Mooc se nám líbil Váš zimní výlet na běžkách.Doufám,že se v těch našich kopcích na běžkách či na kole někdy potkáme. Přeju hezký den.Hana

...Ahoooj:-)

(Dáša Doležalová, 8. 9. 2008 11:12)

Ahojky Evo a Zdeňku, konečně jsem na vás dostala od Romany D.spojení, ptž. jsem ceduličku s údaji samo.:-(domů nedovezla. Máte povedené stránky, chválím chválím, chválím...Přeji vám oběma hodně radostí s vašimi chlupáči a doufám, že zase brzy navi:-)Hezký den Dáša www.sweb.cz/charme/chs

Křivoklát

(Mirka, 5. 9. 2008 7:47)

Ahojte, tak jsem zařadila Křivoklát do kalendáře hned mezi úklid pastviny po sezóně, údržbu pazněhtů ovcí a dělání dřeva :o) Sondovala jsem na Jakubské hůrce informace o závodění obecně, protože jsem z těch zkratek na mushingu nebyla vůbec moudrá, a taky jsem se rovnou optala na výstroj a další drobnosti ohledně zátěže a výcviku. Tak se mi teď trochu "rozjasnilo". Doufám, že mi to vyjde, a že se na Křivoklátě potkám nejen s vašimi a Svobodovic Čechohoráčky :o)a hlavně že se odreaguji od práce a trochu si s Anawi zablbnem.
Jo a na té výstavě v Olomouci jsme se měli tu čest potkat, byla jsem tam s Anáwkou, vybavila jsem si na vás a pejsky až když jsem viděla fotky.Ahoj Mirka a spol.

Super kriterium

(Romana, 25. 8. 2008 10:27)

Ahoj Evo a Zdenku,tak konečně jsem se jukla a přečetla Vaše web.Nejvíc mě pobavil článek-"super kriterium".Moc dobrý.Musím se přiznat,že jsem se fakt nasmála - ono ani jinak nešlo.A když jsem si to představila - tak ještě teď při psaní si musím utírat slzy od smíchu.Máte to fakt super.Přidám si Vaše webovky k mým oblíbeným.O ten zážitek při čtení se musejí pobavit i ostatní.Jinak doufám,že jste se vrátili ze Spálka v pohodě.Pa Romana a smečka